"Орхідеї" - 10 років

/Files/images/P2022727.JPG іменинний торт

Клубу «Орхідея» - 10 років

«Нет ничего прекраснее цветов

Пришедших в палисадник и жилища.

Они пришли из глубины веков,

Чтоб сделать жизнь возвышенней и чище» -

Так вважають і члени клубу «Орхідея», що діє при центральній бібліотеці селища Марківка. Клуб шанувальників квітів був створений для жінок селища ще в 2004 році. Його мета – об’єднати людей різного віку, які намагаються створити в своїй садибі та домі неповторний квітковий оазис, дбайливо ставляться до природи, здійснюють екологічну освіту та виховують любов до живої природи. Протягом багатьох років членами клубу та бібліотекарями організовувалися цікаві книжкові та квіткові виставки, проводилися змістовні бесіди та диспути, практичні заняття по розмноженню рослин та догляд за ними. З відкриттям Інтернет – центру в бібліотеці у членів клубу з’явилися нові можливості: це необмежений безкоштовний доступ до інтернет – ресурсів, можливість спілкування з однодумцями, обмін досвідом, посадковим матеріалом, тощо. Урізноманітнились форми проведення засідань, стали більш цікавими, наочними. На початку лютого відбулося ювілейне засідання клубу «Орхідеї» – десять років». Мова йшла про успіхи і досягнення, про набутий досвід, згадувалися найбільш вдалі зустрічі. Свої враження і почуття присутні висловили на папері «Орхідея» для мене – це…». Захоплення приходять і відходять, а любов до квітів залишається вічною, бо «Щоб жити, потрібне сонце, свобода і маленька квітка», - казав великий казкар світу Г.Х. Андерсен. І так вважають постійні члени клубу – Пелюшенко Наталія, Харченко Марина, Петрикова Любов, Діденко Валентина, Кризька Любов, Колеснік Наталія, Лобур Валентина та інші. Шанувальників квітів раді бачити на засіданнях клубу бібліотекарі Озерна Галина, Клименко Наталія та Височин Олена. Які немало зусиль прикладають для того, щоб усім було цікаво та пізнавально.