Інформина «Скажи тютюну - ні»

2014-05-28

/Files/images/27052014/IMG_1161.JPG

До читального залу нашої бібліотеки завітали учні Марківського професійного аграрного ліцею. До їхньої уваги працівники бібліотеки представили інформину «Скажи тютюну - ні», яка була присвячена всесвітньому дню боротьби з тютюнопалінням. Цю дату ми відзначаємо 31 травня. Бібліотекар читального залу Височин О.О. ознайомила учнів з історією появи тютюну в житті людей, з його негативним впливом на здоров’я людини, особливо молоді, бо в Україні склалася особливо небезпечна ситуація щодо активного поширення тютюнопаління у молодіжному середовищі. Також учням було продемонстровано декілька відеороликів про шкідливий вплив тютюнопаління на організм людини. В кінці заходу було проведено анкетування на тему «Ви та куріння».

/Files/images/27052014/IMG_1157.JPG