Міжнародний день толерантності

2015-11-18

/Files/images/IMG_3025.JPG

Проблема розвитку духовності, толерантного ставлення людини до свого оточення дуже актуальна в наш час.

Саме тому у читальній залі Марківської центральної бібліотеки відбувся масовий захід під назвою «Толерантність - це мистецтво жити разом». Нашими гостями цього разу були учні Марківського аграрного ліцею. Під час заходу діти познайомилися з поняттям «толерантність». Чи завжди потрібно проявляти терпимість до людей? Які якості має толерантна людина і як їх виховати в собі? На ці та багато інших запитань вони сьогодні отримали відповіді. Переглянули змістовні ролики з питань расизму та ксенофобії, дискримінації в навчальних закладах, про бумеранг доброти. Активну участь у заході приймали не лише діти, а й начальник культури Марківської РДА Богдашко Олександр Іванович, який доповнив плакат «Будемо толерантними» теплими побажаннями.

Людство втомилося від постійних воєн, які несуть лише втрати, нещастя та біль. Ми вчимося толерантності, щоб врятувати світ. Тільки мир і злагода, взаємодопомога, подолання особистого егоїзму принесуть щастя і впевненість в майбутньому. Бути толерантним просто необхідно в нашому складному житті.